Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

Catering na imprezy - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Okres letni obfituje w nadzwyczaj modne ostatnio wydarzenia plenerowe oraz pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy co rusz w różnych miastach w Polsce odbywają się benefisy, bankiety bądź konferencje. Takie eventy potrzebują należytej oprawy, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przyszykowane i zaserwowane posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – jakość oprawy eventu jest ważna

Zdecydowałeś się już na miejsce, w którym zorganizujesz piknik albo zarezerwowałeś salę na event? Świetnie! Teraz trzeba postarać się o to, aby uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia najlepszych przekąsek, gorących potraw i napojów. Pamiętaj, że w przypadku ważnych wydarzeń nie można ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i myśleć, że uczestnicy obsłużą się sami. Liczy się cała oprawa – właściwy układ stolików, gustowne akcenty dekoracyjne, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście imprezy niewątpliwie będą też zadowoleni, jeśli posiłki będą prezentować się na talerzu niczym w topowych restauracjach, a potrawy będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – atuty cateringu na imprezę

Atutem zamówienia usługi cateringu imprezowego jest zdecydowanie to, iż zatrudniony zespół nie tylko przygotuje smaczne menu, ale też kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy i zakąski będą przywiezione w wyznaczone miejsce, ekipa firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych w czasie imprezy. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić uczestników pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, by przyjrzeć się na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu imprez, zarówno tych kameralnych, jak i liczących kilkaset uczestników. W trakcie ustalania niuansów zlecenia doradzi ona, które potrawy, napoje i przekąski najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]