Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Jeżeli chcesz zamówić catering weselny w Krakowie, wejdź na lastrada.pl.

Przyjęcia okolicznościowe, będące z reguły istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzty, śluby bądź komunie, od wielu już lat nie są już urządzane w mieszkaniach jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to imprezy, na których bawi się nierzadko ponad sto osób. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę zaplanować jadłospisu, a następnie przygotować oraz zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa przewidziane jest na kilka godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się wysoki popyt na catering weselny.

Catering weselny – wyborne posiłki, które oczaruje gości

Organizowanie imprezy weselnej to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na dobór dekoracji sali, sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zagwarantowania stosownej ilości przekąsek i napojów serwowanych w trakcie zabawy, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. Obiad na przyjęciu weselnym musi mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, że stoły będą poprawnie nakryte i pięknie udekorowane, potrawy będą wyborne i ładnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa profesjonalnie będzie podawać gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, kucharzy oraz managerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Jadłospis przyjęcia weselnego skomponujesz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się swoimi normami, tak w kwestii aktywności dla gości, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe najczęściej mają przygotowane wstępnie menu sugerowanych dań głównych, napojów i deserów dopasowanych do charakteru wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź otrzymać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający może zatem samodzielnie skomponować menu z proponowanych dań. Trzeba jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i często na prośbę klienta są gotowe przyrządzić niecodzienne kompozycje potraw.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]