Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Catering okolicznościowy - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i chcesz świętować go wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Niestety jest to spore grono osób, które należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też podjąć je dobrymi posiłkami i trunkami. Możesz postarać się przyszykować je na własną rękę, lecz przy dużej liczbie gości ciężko jest tego dokonać. Dodatkowo to twoja impreza i chcesz się na niej świetnie bawić, a nie udawać kelnera czy zamknąć się w kuchni. Z tej przyczyny organizację posiłków na rodzinne święta polecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby dzierżawić lokalu!

Kiedy przywołuje się usługę cateringu większość osób myśli przede wszystkim o eventach biznesowych albo cateringu na wesele. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru pani domu było samodzielne przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i tylko przy naprawdę znacznej liczbie zaproszonych rozpatrywała ona możliwość skorzystania z fachowego wsparcia w tym obszarze. Działo się również tak dlatego, iż przez długie lata firmy cateringowe nie oferowała obsługi niewielkich rodzinnych zabaw, a niekiedy również tych dużych, jeżeli nie było to związane z wynajmem lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy zdecydujemy się na wynajem sali czy wygodniej będzie urządzić zabawę we własnym mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce wyśmienite menu.

Menu dostosowane do budżetu klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to oferta skrojona na dowolną rodzinną okazję (lecz nie tylko!). Wprawni szefowie kuchni bez problemu przygotują jadłospis współbrzmiące ze specyfiką wydarzenia, nieważne czy potrzebny ci catering na komunię, na rocznicę ślubu czy na chrzciny. Catering okolicznościowy obejmuje także obsługę studniówek, półmetków i komersów. Poszukując firmy świadczącej taką usługę radzimy wybrać taką, która będzie mogła dopasować menu do wizji i portfela klienta, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. oferując pomoc w ułożeniu i udekorowaniu stołów czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]