Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Chcesz poznać więcej szczegółów o cateringu? Wejdź na lastrada.pl.

Gdy planujesz ważne wydarzenie prywatne czy firmowe, na które spraszasz znaczną ilość uczestników, prawdopodobnie nie będziesz mógł w pojedynkę zadbać o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki i drobne przekąski w supermarkecie – prestiżowe eventy przeważnie wymagają właściwej oprawy także w kwestii dań. Wszak nie powinno się położyć na stolikach uczestników po prostu ciasteczek i oranżady. W takich przypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Warianty usług cateringu

Firmy oferujące usługi cateringu najczęściej świadczą parę jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrztów, komunii albo ślubów. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do potrzeb poszczególnych imprez, dlatego zazwyczaj różnią sięmiędzy sobą m.in ceną i listą potraw sugerowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej należy pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą jasno komunikować własne oczekiwania, ale przy tym być także otwartym na jego propozycje. Wszak dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń przeróżnego rodzaju to codzienność, zatem doświadczenie uzyskane w tym obszarze pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które trafią w gust większości gości.

Usługa cateringowa – pyszne dania i wykwalifikowana kadra kelnerska

Przyrządzanie poczęstunku nawet dla niewielkiej liczby gości może stać się uciążliwym zadaniem, szczególnie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to samemu. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na uzgodnienie innych ważnych aspektów imprezy. Daje to także możliwość podania gościom rewelacyjnych posiłków przyrządzanych przez zawodowych kucharzy. Należy jednocześnie podkreślić, że istotną cechą potraw, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale także ich kompozycja. Oprócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają także własną ekipę doświadczonych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]