Co można zlecić firmie detektywistycznej?

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, zdobyć cenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne oferuje wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności partnera, warunków sprawowania pieczy nad dzieckiem czy ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru nowych technologii czy prawa, dzięki którym uzyskanie cennych informacji jest zdecydowanie prostsze.

Kto przede wszystkim korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Z oferty biur detektywistycznych zazwyczaj korzystają osoby chcące wykazać niewierność męża lub żony i przedstawić je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się również zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia w skuteczny i szybki sposób zdobyć niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, aparaty czy kamery. Ich pracownicy mają również doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w przypadku rozprawy sądowej.