Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Zajrzyj tu jeśli interesuje Cię lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Jedziesz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w autobusie miejskim czy pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się korzystać z jego oferty?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking proponuje również darmowy transfer pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online bądź telefonicznie – ekspresowo i bez trudności, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem bankowym. Dodatkowym pozytywem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]