Opieka nad grobami

Jeśli chcesz zlecić opiekę nad grobami Kraków, skieruj się na http://www.pong-malopolska.pl

Wygląd pomników naszych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zająć – nawet, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby muszą zostać zaniedbane – świetnym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na taką usługę decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć także osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie ławek albo doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności oraz korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, które będziemy musieli zapłacić specjalistom czuwającym nad nagrobkami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu usług – jeśli decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Jeśli natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co cztery tygodnie, musimy pogodzić się z kosztem nawet czterystu zł co dwanaście miesięcy. Warto też zaznaczyć, że koszty zależne są także od wielkości nagrobków, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]