Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Więcej szczegółów o organizacji przyjęć okolicznościowych na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś wspomina o organizacji dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy sprasza się grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również komunie, imprezy z okazji 18-tych urodzin oraz chrzty. Jeśli lista gości jest długa, zwykle nie damy rady zorganizować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji powinniśmy wynająć pasujący do okazji lokal.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – jak wybierać miejsce?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka bądź urodziny, w której uczestniczyć będą w większości dorośli, uczestnikom trzeba zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast przyjęcia, w których dużą część uczestników stanowią kilkulatki, m.in. komunie lub chrzciny, rekomenduje się urządzać w lokalu, który oprócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się zbyt szybko zabawą i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Dania serwowane zaproszonym też powinno się dopasować do okazji. Organizując takie wydarzenie warto więc sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne potrawy, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – zabawy okolicznościowe w stylowych salach i w ogrodzie

Zamówienie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudne, jednakże niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w nieomal królewskiej oprawie urządzane są tu chrzciny, przyjęcia komunijne oraz – oczywiście – wesela, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zająć jedną lub kilka sal, w których komfortowo można zmieścić ogółem do stu trzydziestu osób. A gdy przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia posiłków, przez rozstawienie i ozdobienie stołów, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]