Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Na pandaparking.pl uzyskasz więcej szczegółów o parkingi Kraków lotnisko.

Możliwość dotarcia także w najbardziej oddalone zakątki naszego globu, szybkość i komfort – to główne zalety podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju transport zyskał niesamowitą popularność. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest bez wątpienia konieczność dojechania na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przebyć wiele kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje związane z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą naturalnie martwić się o swoje auto, bo parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, dzięki czemu nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca do postawienia samochodu. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest wyjątkowo istotne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja pomocy obsługi

Jeśli wybierzemy usługi świadczone przez parking strzeżony w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także szeregu udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Prócz tego klienci mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w wielu wypadkach, jak np. spadek ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]