Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Wszystko o Kraków Balice parking.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]