Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/ dowiesz się, kto oferuje organizację imprez firmowych.

Przyjęcia firmowe to nie tylko weekendy integracyjne i plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, zadaniem których uformowanie głębszych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, aby celebrować zdobyte nagrody branżowe, jak również różnorodne kursy, bankiety dla kontrahentów biznesowych oraz sympozja. Takie imprezy wymagają stosownego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Jak dobrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeżeli nie posiadamy na terenie firmy przystosowanych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich eventu, należy szukać usług najmu lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników eventu. Ważne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim stylem do charakteru urządzanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla wspólników marki, w trakcie których celebrowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w byle jakim lokalu. Warto przy takich okazjach zorganizować imprezę w nietuzinkowym miejscu, które dodatkowo podkreśli ważność uroczystości. Z kolei jeśli na event poproszeni będą goście nie rezydujący w najbliższej okolicy sali należy zdecydować się na lokal, zlokalizowany obok bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Organizacja imprezy firmowej

Podczas planowania eventu firmowego nie wolno przeoczyć tak ważnego elementu, jak dostarczenie zaproszonym gościom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku rzetelnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazaną lokalizację apetycznych dań dla obecnych, ale też pomoże w wyborze menu i zajmie się ustawieniem stołów. Podczas pokazowych gal wskazane jest także zapewnienie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Opłaca się więc korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, ale i zniewalające wizualnie dania, a także kelnerów, którzy będą serwować posiłki do stołu w zgrabny sposób.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]