Serwis Apple – komu zlecić wymianę baterii lub szybki w iPhone?

Zajrzyj tutaj, żeby zlecić wymianę szybki iPhone.

Komputery, telefony i tablety stały się nierozerwalnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, stąd nabywając te akcesoria na ogół staramy się wybierać te najbardziej niezawodne. Taką renomą cieszą się od dawna produkty firmy Apple, które mimo bardzo dużej ceny w zestawieniu z urządzeniami konkurencyjnych firm, każdego roku zyskują sobie setki tysięcy nowych użytkowników. Jednakże nawet telefon wysokiej klasy może się zepsuć bądź przestać prawidłowo działać wskutek intensywnego użytkowania. Ale nie znaczy to, że ot tak należy wymienić go na nowy – wystarczy wszak dostarczyć go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – specjaliści od wymiany baterii i zalanych smartfonów

Ci, którzy używali produktów Apple przekonali się, iż sprzęt ten funkcjonują sprawnie bardzo długo, ale nawet one nie są odporne na zniszczenia, które powstają z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis iPhone Warszawa dzień w dzień otrzymuje zlecenia na wymianę szybki tylnej albo przedniej, stłuczonych w wyniku upuszczenia urządzenia z dużej wysokości, wymianę baterii, która z upływem czasu zmniejsza swoją pojemność czy wymianę innych drobnych elementów jak niedziałający przycisk głośności bądź niesprawne gniazdo ładowania. Fachowcy serwisu będą wsparciem też w razie konieczności odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zalania.

Serwis Apple Warszawa – najlepsze rozwiązanie, gdy skończy się gwarancja

Dopóki smartfon jest na gwarancji wiele napraw bez przeszkód dokonamy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Kłopoty pojawiają się po wygaśnięciu gwarancji, ponieważ usunięcie nawet niedużych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość wysokie wydatki, na które nie wszystkich stać. Szczęśliwie na obszarze naszego kraju, przeważnie w sporych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z wieloletnią praktyką nawet w godzinę są w stanie zrealizować naprawę smartfonów tej marki nowej i starej generacji, sprzedawanych na przestrzeni ostatnich 10 lat, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S i 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XS MAX oraz XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeżeli w okolicy miasta nie ma serwisu serwisu Apple i nie masz możliwości telefonu dostarczyć osobiście do punktu, znajdź specjalistów, którzy podejmują się naprawy iPhone’ów dostarczanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim usługodawcą jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Nasze dane kontaktowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555