Serwis okien wykonuj regularnie

Sprawdź, jak zamówić serwis okien Warszawa.

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie działają też warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może także zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]