Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Nie czekaj! Wybierz świetną ofertę sali weselnej w dobrej cenie.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym rodzina narzeczonych i zaproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na urządzenie przyjęcia dla sporej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nią się pojawi, jest wybranie odpowiedniej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten niezwykły dzień w wygodnych warunkach.

Sala weselna – wybierz wszechstronną obsługę

Wybierając salę na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Na wstępie musi znać liczbę zaproszonych gości, aby uzyskać pewność, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej będzie bezproblemowe. Jeśli na wesele zaproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym mieście, należy szukać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się duża sieć hoteli. Następną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc udekorowanie stołów, wybranie menu i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze całościowej organizacji zabawy weselnej.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z królewską oprawą

Narzeczeni z małopolski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić przyjęcie ślubne w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ponad stu gości. Wesele może zostać urządzone również w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała ok. 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż położony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli 40 minut.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]