Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych - kliknij tutaj po dalsze informacje o tej usłudze

Pozycjonowanie stron to wiele działań mających na celu zwiększenie obecności stron w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w SERP, tym więcej odwiedzin na witrynie, co w efekcie powinno prowadzić do zwiększenia dochodów firmy. Dodatkowym plusem tego działania jest wzmocnienie rozpoznawalności marki, produktu lub usługi.

Google wartościuje każdą witrynę internetową pod kątem prawie 200 najrozmaitszych czynników. Efekt tej ewaluacji przesądza o tym, na której pozycji strona ewentualnie jej podstrona wyświetli się internaucie w SERP na dane słowo kluczowe. Za istotne czynniki rankingowe eksperci do spraw SEO uznają np. linkowanie (wewnętrzne oraz zewnętrzne), jakość contentu, jak również PageSpeed.

Wyszukując w przeglądarce Google jakiekolwiek słowo, internaucie zostanie przedstawiony wykaz stron, których treść została uznana za najlepszą odpowiedź na wpisane hasło. Jakie strony pojawią się w SERP najwyżej? Z reguły te, których treść jest bardzo rozbudowana oraz starannie wypełniona właściwymi słowami kluczowymi. Na pozycje wpływ ma również właściwie wykonane kodowanie, szybkość ładowania się witryny (zarówno w wersji na mobile, jak i na komputerze), jak również reputacja stron internetowych publikujących odnośniki do naszej witryny.

Czy opłaca się zlecić pozycjonowanie i optymalizację sklepu albo strony www agencji SEO?

Algorytm Google cyklicznie ulega zmianom, z tej przyczyny warto powierzyć optymalizację i pozycjonowanie stron oraz sklepów www specjalistom. Właściwym wyborem jest agencja SEO, która ma kilkuletnie doświadczenie w tym obszarze. W takich agencjach zatrudnionych jest wielu specjalistów nie tylko od SEO, ale również programowania oraz social mediów. Powierzając pozycjonowanie zewnętrznemu podmiotowi zaoszczędzone środki i czas można zaprząc w inne działania, które dodatkowo rozwiną firmę.

Otwierasz biznes? Pozycjonowanie w Google to obecnie konieczność!

Pozycjonowanie to w głównej mierze usługa skierowana do zarządców stron www, których zadaniem jest dotarcie do klienta i sprzedaż produktów czy usług firmy. Decydując się dowolną działalność nieroztropnie jest w dzisiejszych czasach nie posiadać własnej strony firmowej bądź ją utworzyć, ale zrezygnować z jej pozycjonowania. Konkurencja nie próżnuje w walce o pozyskanie nowych klientów. Wedle badań w przybliżeniu 97% klientów sprawdza w internecie opinie o lokalnych firmach, co wyraźnie wskazuje do jak szerokiej grupy odbiorców można tą metodą dotrzeć. A pojawienie się adresu sklepu czy strony na pierwszej stronie wyników wyszukiwania bardzo zwiększa szansę, że internauta wybierze nasze usługi.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]