Praktyczny poradnik – nienaturalne linki przychodzące

Najważniejszym motywem, przez który na portal internetowy może być nałożony filtr Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest sposób na uniknięcie tych poważnych obostrzeń?

Nienaturalne linki przychodzące – groźne w skutkach

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie sztucznej ilości fraz kierujących internautów na naszą witrynę w sieci. Łamią one reguły uczciwego SEO wypracowane przez koncern Google, bo manipulują pozycją strony w wyszukiwarce. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące występują pod postacią wpisów marketingowych przesyconych wieloma frazami. Występuje również zjawisko kupowania linków, co jest nielegalne. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, gdy nieprofesjonalne metody zostaną odkryte, a to wiąże się ze znacznym zmniejszeniem jej rangi w przeglądarce, czsem aż o 30 stron.

Jaka agencja rozwiąże problem nienaturalnych linków przychodzących

Trzeba podkreślić, że kiedy na witrynę będzie założony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy walczyć o reaktywowanie prawidłowej pozycji w przeglądarce internetowej. Proces ten jest niestety bardzo długotrwały i nie daje pełnego powodzenia. Wyślijmy zapytanie do doświadczonej agencji SEO, jeśli chcemy podnieść prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów. Specjaliści błyskawicznie ustalą prawdziwą przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google warto zlecać tylko doświadczonym agencjom.