30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Wszystko o marce Vitberg - poszerz swoje wiadomości!

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie autora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, że zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Dodatkowo użycie programu do relaksacji poprawiło także sen autora recenzji, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy korzystaniu z zestawów masujących marki Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także jego estetyka, wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji oraz to, że jest to dzieło polskiej marki. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg, które są obecne na terenie całego kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]