„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

Vitberg opinie. Więcej szczegółów na portal.abczdrowie.pl

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie prędkość wibracji można regulować – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeżeli chcemy poszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do indywidualnych potrzeb, konieczne będzie zakup modułu: Nogi, Szyja, Kolana, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych elementów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, jak również wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają również na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]