Jak działa wibroterapia? Opinie o urządzeniach Vitberg

Wejdź na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie, aby uzyskać szczegółowe informacje o marce Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy jest możliwość zakupu zestawy do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało lub skoncentrować się na jednej jego części. Stosowanie wibroterapii rekomendują rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: pomaga w leczeniu problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej uspokajają i niwelują stres, poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci chcą używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich produktów w sieci poradni, rozsianych na terenie całej Polski.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]