Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o korygowaniu wad wzroku, znajdziesz na http://tinyurl.com/yaod2h2s.

Dobry wzrok gwarantuje wysoki komfort życia. Klinika okulistyczna pomaga skorygować kłopotliwe i częstokroć groźne dla zdrowia dolegliwości. Kto może poddać się leczeniu wad wzroku?

Korekta wzroku – oddaj się w ręce wprawnego optometrysty

Nie tak dawno temu korekta wzroku sprowadzała się do dobierania soczewek kontaktowych czy też okularów. Od kilkunastu lat dostępne są jednakże innowacyjne metody korekcji pozwalające na leczenie jaskry, astygmatyzmu, dalekowzroczności, a także wielu pozostałych chorób. Niesłychanie popularna stała się laserowa operacja wzroku, która charakteryzuje się wysoką efektywnością. Taka korekcja wzroku jest bezpieczna oraz nieinwazyjna, a pacjent prędko wraca do zwykłych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, w której pracuje doświadczony personel, specjalizujący się w nowoczesnych metodach leczenia. Wprawny optometrysta pomoże postawić diagnozę, dopasować odpowiednią metodę leczenia, a następnie wyeliminować wadę wzroku. Eksperci pracujący w klinice okulistycznej wykorzystują najnowszy sprzęt diagnostyczny, więc mogą zidentyfikować nawet najrzadsze dolegliwości oczu.

Z jakimi dolegliwościami można zgłosić się do centrum oka?

Kliniki okulistyczne podejmują się też terapią innych chorób, takich jak np. stożek rogówki. Innowacyjne metody jego leczenia polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź modelowaniu rogówki za pomocą procedury Topoguided. Oprócz tego lekarze przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, będący testem koniecznym w diagnozowaniu jaskry, stanów zapalnych i innych groźnych schorzeń. W klinice okulistycznej opracowuje się również mapy rogówki – jest to nieodzowne przed operacją katarakty oraz innymi zabiegami laserowymi. Korekta wzroku to rzecz jasna nie wszystko – specjaliści okuliści poradzić sobie też z innymi kwestiami, takimi jak ciałem obcym w gałce ocznej czy usuwaniem kaszaków.

Nasze dane kontaktowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]