Oferta kliniki medycyny estetycznej w Kielcach

Szukasz szczegółowych informacji o klinice chirurgii plastycznej? Skieruj się na https://revitae.com.pl

Centrum medycyny estetycznej Re Vitae ma swoją siedzibę przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Centrum podejmuje pacjentów od poniedziałku do piątku od godz. 11 do 19. Oprócz oddziału w Kielcach posiada także filię w niedalekim Busku Zdroju.

Zabiegi przeprowadzane w gabinetu kosmetologii Re Vitae

Grupa lekarzy specjalistów Kliniki Re Vitae przeprowadza rozmaite zabiegi zarówno z zakresu chirurgii estetycznej, jak i ogólnej oraz zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Przeprowadzane są tu mało inwazyjne zabiegi polegające na likwidowaniu zmian na skórze, między innymi odcisków, włókniaków czy kępek żółtych wraz z możliwością przesłania tkanki do badań histopatologicznych. Z obszaru zabiegów chirurgii plastycznej centrum realizuje m.in. operacje plastyczne powiek i brzucha, jak również zabiegi liposukcji oraz lipozy laserowej. W ramach ginekologii estetycznej w Klinice Re Vitae przeprowadza się m.in. chirurgiczne zmniejszenie średnicy pochwy, korektę blizn powstałych po cesarskim cięciu oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Kadra tego centrum medycyny estetycznej zajmują się także flebologią, czyli rozpoznaniem i terapią chorób żylnych, wykonując m.in. zabiegi skleroterapii i miniflebektomii (likwidacji żylaków), usuwania pajączków naczyniowych czy żylaków odbytu.

W Centrum wykonuje się także zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z użyciem botoksu (leczenie bruksizmu, migreny i nadpotliwości), mezoterapia igłowa i bezigłowa, lipofilling czy zabiegi wypełniające z użyciem kwasu hialuronowego. W ofercie znajdują się także liczne zabiegi kosmetologiczne, jak masaż endermologiczny, mikrodermabrazja oraz peeling węglowy i chemiczny.

Nasze dane kontaktowe:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]