Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na ktociewyleczy.pl

Czy wibroterapia może pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy bóle kręgosłupa, uczucie obciążenia nóg oraz ból szyi i ramion. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, kolana, nogi lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]