Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Zajrzyj w to miejsce, jeśli szukasz więcej informacji o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia pacjentów skarżących się na bóle nóg, kręgosłupa czy szyi. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z modułu bazowego (niezbędnego do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do relaksu i walki z objawami stresu.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]