Vitberg opinie

„Uroda i Zdrowie” sprawdza materace do wibroterapii marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po 30-dniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – ocena autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do instalacji. Zaledwie chwilę po podpięciu modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]