Vitberg, Vitberg opinie

Wibroterapia. Zestawy RAM Vitberg+ – opinie i produkcja

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w Polsce powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom.

Vitberg – aparaty do wibroterapii rodzimego producenta

Urządzenie RAM Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: montownię, szwalnię, dział elektroniki i wykrawalnię. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddaje się odpowiednim testom. Poszycie urządzenia szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]