Porady prawne – alimenty, rozwody, spadki

Nasza kancelaria jako grupa prawników – radców prawnych oraz aplikantów radcowskich – oferuje Klientom wszechstronną pomoc prawną z rozlicznych dziedzin prawa, specjalizując się przede wszystkim w prawie pracy, prawie rodzinnym i prawie cywilnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Udzielając pomocy prawnej korzystamy z szerokiego doświadczenia pozyskanego przez lata wykonywania praktyki zawodowej.

Doradztwo prawne dla osób prywatnych

Osoby prywatne pojawiają się u naszych prawników z kwestiami prawnymi dotyczącymi rozwodów, alimentów i kontaktów. Współdziałanie w tego rodzaju sprawach opiera się przede wszystkim na zrozumieniu sytuacji osoby zgłaszającej się po poradę prawną oraz dopasowanie do jej potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, niemniej jednak w zależności od stanu faktycznego sugerujemy także pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które mogą mieć wpływ na szybsze rozwiązanie postępowania oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria uczestniczy w przygotowywaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również oferuje obsługę prawną w już trwających postępowaniach spadkowych.

Obsługa prawna przedsiębiorców

Oprócz powyższego, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla przedsiębiorców. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, wobec tego oferujemy kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, świadczymy pomoc prawną z obszaru prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa podatkowego czy praw pracowniczych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, będące rezultatem współpracy z różnymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, znajdując odpowiednie rozstrzygnięcia prawne, również w niecodziennych sprawach.